O H L Á Š K Y       27. listopad 2022
Sobota:sv. Františka Xaverského, kněze
Neděle:sv. Jana Damašského, kněze a učitele círk sv. Barbory, mučednice
Informace:
Děkujeme za dary do sbírky.

Roráty budou v pátek – přineste si s sebou lucerny; zveme zvláště naše děti a mládež.

V sobotu 3.12. v 10 hodin ve farním domečku bude výuka náboženství. Zvané jsou všechny děti.

V neděli 4.12. v Bystrci přivítáme Mikuláše s andělem, těší se, že přijde hodně dětí.

Liturgický rok začíná adventem, čtyřmi týdny přípravy a rozjímání, naděje a očekávání. Čtení zaměřují svou pozornost na Boží příslib Mesiáše ve Starém zákoně, který se naplnil Ježíšovým narozením. Liturgickou barvou adventní je fialová. Sláva se nezpívá až do Štědrého dne. Třetí neděli (radostná neděle Gaudete) jsme v půli cesty k Vánocům, a proto se může použít růžová, barva „na půli cesty“ mezi fialovou a bílou. Během adventu očekáváme narození našeho Spasitele, Ježíše Krista o Vánocích, ale také jeho druhý příchod na konci časů.

© 2011 www.farnostbystrec.cz | design by montydesign.cz | code by tvorba www stránek |   #