O H L Á Š K Y       15.července 2018
Sobota:sv. Vavřince z Brindisi, kněze a učitele církve
Neděle:sv. Marie Magdalény
Informace:
Děkujeme za dary do sbírky.

Dětem přejeme pěkné prožití prázdnin, hodně odpočinku a zajímavých zážitků. Ostatním přejeme příjemné prožití dovolené, načerpání nových sil do dalších dnů.
Všem pak vyprošujeme Boží ochranu na cestách a dobrý návrat.

Člověk, který neumí být vděčný, živoří
Člověk, který nezná úžas nad znovuobjevením zevšednělé krásy, člověk, který nechválí a neděkuje, vlastně živoří, nežije. Možná má leda potěšení z toho, že soused nemůže k moři, že kolega má horší auto a méně plnou peněženku. Takový člověk je jako moucha v hrnci s medem. Co je mně po všech? Jenže… Jenže i když má třeba dostatek všeho, co by chtěl, najednou mu něco chybí. Co s tím? Křidélka neslouží, jsou slepena medem. Kdo pomůže? No, třeba právě ty děti! Ta jejich škola dětství.

© 2011 www.farnostbystrec.cz | design by montydesign.cz | code by tvorba www stránek |   #